ILU TEMPEL

Kallid kliendid! Nüüdsest ootame kõiki Ilu Templi Koolituskeskusesse korraldama sünnipäevi, firmaüritusi ja koosviibimisi. Meeldejäävaid hetki soovides, Teie Ilu Tempel!


Maniküür-Pediküür

Maniküüri hinnakiri


Kiirmaniküür 10€
Kiirmaniküüri käigus kooritakse käed, viilitakse küüned, soovi korral lakitakse.


Klassikaline maniküür 15€
Klassikalise maniküüri käigus saavad küüned ja käed kauni välimuse. Hoolduse alguses kooritakse käed, viilitakse küüned, leotatakse käsi, korrastatakse küünenahad. Hoolduse lõpetab massaaz niisutava kreemiga. Soovi korral lakitakse küüned.


SPA maniküür 20€
See hooldus sobib kõigile, kuid eriti just heaolu nautivale kilendile. Hooldust alustatakse koorimisega. Seejärel kantakse käeseljale niisutav mask. Mõjumise ajal korrastatakse küüned ja küünenahad. Hoolduse lõpetab massaaz niisutava kreemiga. Soovi korral lakitakse küüned.


O.P.I Axxium geellaki kätehooldused


Naturaalsete küünte katmine geellakiga. Hooldus sisaldab kuivmaniküüri. 20€
Naturaalsete küünte katmine geellakiga Prantsuse maniküüri stiilis. 20€
Geellakiga kaetud küünte hooldus                 20€
Ühe küüne katmine geellakiga                         2€
Geellaki eemaldamise hooldus                        18€


Kunstküünte paigaldamine ja hooldusedGeelküünte paigaldus   30€
Geelküünte paigaldus Prantsuse maniküüriga  30€
Geelküünte hooldus (Sisaldab 2 küüne vahetust) 20€
Geelküünte hooldus Prantsuse maniküüriga  20€
Ühe küüne paigaldus  6€
Geelküünte eemaldamine 15€


Pediküüri hinnakiri


Klassikaline pediküür 22€
Jalahooldus, mille käigus antakse jalgadele esteetiline ja kaunis välimus. Hooldus algab jalgade koorimisega, seejärel jalavann, mis pehmendab ja puhastab jalad põhjalikult. Siis lõigatakse ja viilitakse küüned, korrastatakse küünenahad ja nahapaksendid. Hoolduse lõpetab lõõgastav massaaz. Soovi korral lakitakse küüned.


Spa jalahooldus 30€
See jalahooldus ühendab endas klassikalist pediküüri ning meeliülendavat heaoluhooldust jalgadele. Hooldus algab pehmendava ja puhastava jalavanniga. Seejärel lõigatakse ja viilitakse küüned, korrastataksse küünenahad ning eemaldatakse nahapaksendid. Edasi kooritakse jalgu AHA hapete ja looduslike suhkrukristallidega. Niisutamiseks ja värskendamiseks kantakse jalgadele sügavniisutav savimask. Hoolduse lõpetab lõõgastav massaaz ja soovi korral lakitakse küüned.